درباره

درباره

درباره ما شرکت نوید آوران ویستاتام (توتال)

شرکت نویدآوران ویستا تام(توتال) با اتکاء به خداوند متعال و به پشتوانه مدیران، مشاوران و متخصصین برنامه‌نویس خود از سال 1385 فعالیت خود را در حوزه‌های Total Business، Total Software، Total Quick T، Total Academy و Total Newsجهت ارائه بهترین راه حل‌های مدیریتی و انحصاری در زمینه جریان‌های مالی سازمان‌ها و امکان کنترل تمامی زنجیره‌ی فرآیندهای تجاری عملیاتی در سطوح داخلی و بین‌المللی را آغاز نمود تا علاوه بر وفاداری به اهداف و چشم‌انداز توتال به سایر سازمان‌ها و شرکت‌ها در راستای پیشرفت و رقابت سالم با سایر صاحبان کسب و کار همراه با پیشرفت تکنولوژی کمک شایانی گردد. توتال با بیش از دو دهه تجربه هم اکنون افتخار خدمت‌رسانی به حدود 1000 موسسه و سازمان را دارد.

توتال جهت تداوم در کیفیت ارائه خدمات به مشتریان و افزایش کیفیت محصولات نرم‌افزاری خود و بهبود خدمات پس از فروش و پشتیبانی، اقدام به اخذ گواهی‌نامه دانش‌بنیان صنعتی، اخذ مجوز از شورای عالی انفورماتیک در زمینه امور مشاوره و تولید نرم‌افزار با کسب رتبه 4، اخذ مجوز رسمی از نظام صنفی رایانه‌ای و عضویت در انجمن تحقیق و توسعه صنعت و معدن نموده است. چشم‌انداز شرکت توتال ارزش‌آفرینی برای صاحبان کسب و کار با بهترین کیفیت می‌باشد و از چهار طریق مهم به شرح ذیل امکان‌پذیر است:

بازگشت به موقع سرمایه‌ را تامین و با افزایش بهره‌وری و ایجاد راه کارهای جدید برای کنترل هزینه‌ها، سود دهی سازمان را افزایش می‌دهد.

به راحتی قابل یکپارچه شدن با تکنولوژی‌های موجود در سازمان‌ها می‌باشد که در نتیجه، هزینه‌های کلی آن مجموعه را کاهش می‌دهد.

بدون نیاز به صرف هزینه‌های اضافی برای توسعه‌ی زیر ساخت‌های کامپیوتری و فناوری اطلاعات به سازمان‌ها کمک می‌کند، تا با حداکثر منافع مالی سرمایه‌گذاری بر روی تکنولوژی‌های نوین، به نسبت زمان به ارزش برسد.

با برخورداری از شبکه‌ی خدمات پشتیبانی تخصصی و گسترده خود، پشتیبان دائمی سازمان‌ها می‌باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


آخرین رویداد ها


دسته بندی رویدادها


آخرین مشتریان توتال

شرکت پیمان ترابر

شرکت پیمان ترابر

شرکت رعد سیر شرق

شرکت رعد سیر شرق

شرکت ستاره تابان مکران

شرکت ستاره تابان مکران