تلفن فروش: 02188508345

مــــــــوبــــــــــایــــل:09120430113

شركت توتال به مرحله نیمه نهایی مسابقه سوپر نوا در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ راه یافت

شركت توتال به مرحله نیمه نهایی مسابقه سوپر نوا در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ راه یافت

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از پردس فناوری اطلاعات‌و ارتباطات شركت دانش‌بنيان نويدآوران ويستا تام (TotalNAV) فعال در حوزه تخصصي مديريت هوشمند حمل و نقل بين المللي به مرحله نیمه نهایی مسابقه سوپر نوا در نمایشگاه جیتکس فیوچر استارز ۲۰۲۱ راه یافت.

نمایشگاه جیتکس فیوچر استارز، بخش مربوط به استارتاپ های نمایشگاه جیتکس دبی است که هر ساله میزبان صدها استارتاپ فناور از سراسر دنیا است. در سال ۲۰۲۱، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، و همکاری اتاق بازرگانی تهران، کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران، و فدراسیون فناوری اطلاعات ایران، ۲۰ استارتاپ ایرانی در این نمایشگاه حضور داشتند..

مسابقه سوپرنوا یکی از بخش های نمایشگاه جیتکس فیوچر استارز است که مورد استقبال استارت آپ ها و شرکت های حاضر در نمایش قرار گرفته است. این رویداد یکی از ۳ مسابقه بزرگ جهان در حوزه استارتاپی است که فرصت دیده شدن استارتاپ‌ ها در سطح جهانی را فراهم می سازد.
استارپهای شرکت کننده در این مسابقه باید در یکی ازحوزه های زیر فعال باشند: هوش مصنوعی، فینتک، بلاکچین، تجارت الکترونیک، آموزش، سلامت، تأثیرات زیست محیطی و اجتماعی، فناوری فراگیر، شهرهای هوشمند/اینترنت اشیا، نرم افزار، گردشگری، فناوری فضایی، فناوری ورزشی و اقتصاد خلاق.
امسال از میان ۷۵۰ شرکت حاضر در این رویداد، ۳۹ شرکت موفق به راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقه سوپرنوا شدند که از این میان ۲ شرکت در زمینه نرم افزار فعالیت داشتند که یکی از آنها شرکت نويدآوران ويستا تام (TotalNAV) که از جمله شرکت های عضو پردیس ICT، می باشد که به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

در این مسابقه شرکت ها، بر اساس مجموعه ای از شاخص ها از جمله سطح بهره مندی از نوآوری، طول عمر، قابلیت پیاده‌سازی و درآمدزایی، سطح توانمندی اعضای تیم، کاربرد و میزان تاثیر محصول بر جامعه، فرهنگ و محیط زیست ارزیابی شده اند.
مسابقه سوپرنوآ،‌ علاوه بر ایجاد فرصت دیده شدن برای استارت آپ ها، حضور سرمایه‌گذاران و خریداران واقعی در میان داوران مسابقه، امکان بهره مندی از جایزه نقدی ۲۰۰ هزار دلاری را برای استارتاپ ها فراهم می آورد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدیریت: جناب آقای ابوالفضل امینیان-تلفن تماس: ۸۸۵۲۲۴۳۸ – ۰۲۱ همراه: ۰۹۱۲۴۳۱۸۴۸۱

مدیریت: جناب آقای مهدی قربانی مهر -تلفن تماس: ۳۲۱۲۰۲۷۰ – ۰۳۱ -همراه : ۰۹۱۳۳۷۰۵۰۳۴

مدیریت: جناب آقای قربانی-همراه: ۰۹۱۵۳۶۱۴۴۶۰

مدیریت: سرکار خانم منیره قائمی-تلفن تماس: ۳۲۳۱۲۵۶۹-۰۲۵ همراه: ۰۹۱۲۲۵۳۹۶۴۲

مدیریت: سرکار خانم بریجانیان-تلفن تماس: ۶۵۳۶۱۳۶۷- ۰۲۱ همراه: ۰۹۱۲۳۴۳۲۰۳۱

مدیریت: سرکار خانم زینب خوئی برکوک – تلفن تماس : ۲۶۱۴۱۵۲۳ – ۰۲۱ – ۲۶۱۴۱۵۶۴ – ۰۲۱ همراه : ۰۹۱۲۷۲۱۹۶۰۹

مدیریت: جناب آقای غلامعلی افشار – تلفن تماس: ۸۸۹۰۲۶۸۹ – ۰۲۱ همراه: ۰۹۱۲۳۴۰۷۳۲۶

مدیریت: جناب آقای ابوالفضل امینیان – تلفن تماس: ۸۸۵۲۲۴۳۸ – ۰۲۱ همراه: ۰۹۱۲۴۳۱۸۴۸۱

مدیریت: جناب آقای جواد تقی زاده اظهری – تلفن تماس: ۴۴۴۴۵۶۰۰- ۰۲۱ همراه: ۰۹۱۲۴۵۷۳۱۹۹

مدیریت: جناب آقای وادی نژاد – تلفن تماس: ۴۴۴۸۵۴۸۱ – ۰۲۱ – همراه: ۰۹۹۰۱۹۱۸۶۱۸

چطور میتونیم کمکتون کنیم؟

توتال، جهت پاسخگویی به نیازهای آتی سازمانها، خدمات پشتیبانی خود را با بهره گیری از کارشناسان متخصص و کاربلد خود، در کوتاه ترین زمان به مشتریان عرضه داشته و جهت افزایش دایره انتخاب، خدمات خود را به شکل های مختلف ارائه میدهد.